Axbet Yeni Alan Adı Axbet50.com 

Bitmesine kalan süre
00:00:00:00
Gün:Saat:Dk:Sn
Maksimum Miktar
500 TL
Maksimum Yüzde
%100
Siyah bir tema tasarıma sahip olan Axbet bahis sitesi hızlı ve kolay para yatırma yollarına sahiptir.
Lisanslı olarak faaliyetlerini denetim altında devam ettiren ve adil oyunu destekleyen platform TİB engellemesine maruz kalmıştır. Buna göre en güncel giriş adresi www.axbet50.com olarak belirlenmiştir.

250 TL İlk Üyelik bonusu veren bu kaliteli platforma verdiğimiz alan adını kullanarak sorunsuz bir şekilde giriş sağlayaiblirsiniz.


Axbet Güncel Adresi Nedir?

Geçtiğimiz gün alan adının engellemesiyle başka bir alan adı alarak yayın hayatına devam eden Axbet, bu konuda üyelerinin mağdur olmasına izin vermeden kısa süre içinde geçişi tamamladı.
O neden ile internette Axbet yeni alan adı, Axbet giriş adresi, Axbet açılmıyor gibi arama başlıkları kullanılıyor. Bizde yazımızda bu konuda bilgi vermek amacıyla yeni güncel adresin www.axbet50.com olduğunu belirttik.


Axbet İlk Üyelik Bonusu

250 TL’nizi 500 TL yapmak isterseniz hemen Axbet yeni adresi www.axbet50.com olan siteye giriş yapın ve üyelik işlemlerini tamamlayın.

İlk para yatırma işleminde kaç TL yatırırsanız 500 TL’ye kadar 2 katı sizin olacaktır. Bunun için yatırmanız gerekli olan en düşük tutar ise 100 TL ve 100 Euro olarak belirlenmiştir.
BONUSU ALMAK İÇİN TIKLA