Bahsegel65.com Yeni Alan Adı

Bitmesine kalan süre
00:00:00:00
Gün:Saat:Dk:Sn
Maksimum Miktar
300 TL
Maksimum Yüzde
%100
Bahsegel sitesinin eski adresi Bahsegel60.com 13.08.2015 tarihinde TIB tarafından engellendi. Bu nedenle sitenin giriş adresi yenilendi. Bahsegel yeni alan adı Bahsegel65.com oldu!

Spora heyecan katın sloganı ile Abudantia B.V. Curaçao yasaları çerçevesinde kurulmuş olan Bahsegel sitesinin yeni giriş adresi bahsegel65 com’a girerek spor bahisleri keyfini kaldığınız yerden sürebilirsiniz. 8048/JAZ lisans numarasına sahip olan site aynı zamanda Antillephone N.V.tarafından verilen 8048/ JAZ2014-034 numaralı alt lisans ile hizmet verir.


Neden Adres Değiştirildi?

Kullanıcısı olmayan kişilere sürekli sms yolu ile tanıtım mesajı gönderen siteler zaman zaman şikayet üzerine kapatılır. Şikayetler TİB’ye iletilir ve TİB’de ayd ya da birkaç ayda bir sitelerin Türkiye girişlerine engelleme koyar.
Siteler normalde aktif olarak çalışıyordur. Yalnızca Türkiye IP’si olanlar sitelere erişim sağlayamaz. Bahsegel için de aynı şey meydana gelmiştir ve Türkiye girişlerinin sağlanması için site adresini bahsegel65 com olarak değiştirmiştir.BONUSU ALMAK İÇİN TIKLA