Betkuruş Cepbank Depozit Bonusu

Bitmesine kalan süre
00:00:00:00
Gün:Saat:Dk:Sn
Maksimum Miktar
100 TL
Maksimum Yüzde
%10
Betkuruş bahis sitesinde CepBank ve Banka Havalesi dönemi başlıyor.
Banka havalesi ile para yatırmak isteyen kullanıcılar 10 dakika içerisinde işlemlerini gerçekleştirerek hesaplarında paralarını görebilir.
CepBank ile yatırılan işlemlerde ise 30 dakika içinde hesabınıza yatırılmaktadır. Böylece son zamanların popüler para yatırma yöntemlerinden cep bank ile kısa sürede para transferi yapabilirsiniz. Betkuruş’un CepBank ile aldığı ödemelerde %10 bonus vermesi ise kullanıcılar tarafından olumlu tepki almaya başlamıştır. Ayrıca CepBank transferlerinde minimum 100TL, maksimum 1000TL ücret yatırılabiliyor.
Cep bank ile para transferi yapabileceğiniz bankalar arasında; Garanti, İş bankası, Deniz Bank, Yapı Kredi ve Akbank seçenekleri yer almaktadır. Bu bankalarda hesabınız var ise hesabınızı kullanarak havale işlemlerini kısa sürede yapabilirsiniz. Eğer hesabınız yoksa herhangi bir bankanın ATM’sinden cep bank havale işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Betkuruş sitesine para yatırma işlemi yaparken alıcı olarak sizin isminizin doğru bir şekilde geçiyor olması gereklidir. Gönderici kişi ise farklı kişiler olabilir. Cep bank ile para yatırma yöntemini kullandıktan sonra kısa süre içerisinde paranızı hesabınıza geçirmek için gelen şifreyi form kısmına girmeniz gereklidir. Bir sorun olmadığı takdirde para hesabınızı 30 dakika içerisinde geçirilecektir.
BONUSU ALMAK İÇİN TIKLA