Forvetbet’te Her Hafta Sonu Klasik Kombine Bonusu

Bitmesine kalan süre
00:00:00:00
Gün:Saat:Dk:Sn
Maksimum Miktar
150 TL
 Forvetbet “Her Hafta Sonu Klasik Kombine Bonusu” ile kazançlı hafta sonları geçirmenizi sağlıyor. Forvetbet’in en yeni promosyonlarından bir olan “Her Hafta Sonu Klasik Kombine Bonusu” Cumartesi ve Pazar günleri yapacağınız kombine kuponlar ile geçerlidir.

Promosyon İle İlgili Kurallar
1- Bu promosyondan tüm Forvetbet üyeleri için geçerlidir.
2- Bu promosyondan Cumartesi ve Pazar günleri faydalanabilirsiniz. Günde sadece 1 defa faydalanılabilir. Hem Cumartesi hem de Pazar günleri ayrı ayrı yatırım yaparak iki gün de bu bonustan faydalanabilirsiniz.
3- Promosyondan faydalanabilmek için hesabınıza 150 TL ve üzerinde para yatırmanız gerekmektedir. Bu promosyonda tüm para yatırma yöntemleri geçerlidir.
4- Promosyondan faydalanabilmek için minimum 100 TL değerinde kupon yapmalısınız. Kupondaki karşılaşmaların tamamının 1.40 ve üzeri bir oranda olması gereklidir.
5- Bu promosyondan,
  • 3 maçtan oluşan kombine kuponlar için %50. Maksimum 75 TL Bonus
  • 4 maçtan oluşan kombine kuponlar için %100. Maksimum 150 TL Bonus kazanırsınız.
6- Kuponunuzda yer alan karşılaşmalardan biri her hangi bir sebebden dolayı ertelenmesi durumunda bonus hakkınız devam eder fakat 2 veya daha fazla sayıda karşılaşmanın ertelenmesi durumunda (24 saat içinde oynanmazsa) talebiniz geçersiz sayılır.
7- Bu bonustan faydalanabilmeniz için para yatırma, kupon ve bonus talebi aynı gün içinde yapılmalıdır.
8- Bu promosyonda bonus çevrimine Canlı Bahisler dahildir.
BONUSU ALMAK İÇİN TIKLA