Piabet Yeni Alan Adresi Piabet3.com

Bitmesine kalan süre
00:00:00:00
Gün:Saat:Dk:Sn
Maksimum Miktar
300 TL
Maksimum Yüzde
%100
Türkiye’de TİB engellemelerinden dolayı en son Piabet2.com adresine erişim engellemesi gelmiştir. Bu nedende Piabet yeni alan adresi üzerinden adres değişikliği yaparak Piabet3.com adresi üzerinden hizmetini sürdürmektedir.

TİB bir sonraki engellemesine kadar mevcut olan Piabet3.com adresinden giriş yapılabilecektir. Bir daha erişim engellemesinin ne zaman olacağı tam olarak bilinmemektedir. Yaptırımlar kanunlara göre uygulanmaktadır.


Piabet Firma Bilgileri ve Hizmeti

Piabet‘in Curaçao adresine kayıtlı bir bahis sitesi olduğunu söyleyebiliriz. Sitenin kendi ile ilgili açıklamalarında bunu görmek mümkündür. Lisans numarası ise 8048/JAZ’dır. Bunun dışında sitede teknik altyapı bilgileri de yer alır. Pronet Gaming teknik altyapısı, sitenin genel olarak hizmet akışını göstermektedir.


Piabet Alan Adresi Neden Değişiyor?

Türkiye’deki yasal düzenler 5651 sayılı kanun çerçevesinde mahkeme ve savcılıklar bünyesinde belirli bir düzene göre düzenlenmektedir. Bu nedenle de eski alan adresi Piabet2.com olması ve TİB’in yasal talimat ile erişimi engellemesi, sitenin Türkiye’deki o bağlantı üzerinden hizmetini kısıtlamaktadır.
Bu nedenle de Piabet yeni alan adresi Piabet3.com üzerinden hizmetini sürdürmektedir.
BONUSU ALMAK İÇİN TIKLA