Poker Klas

poker klas
Bitmesine kalan süre
00:00:00:00
Gün:Saat:Dk:Sn
Maksimum Miktar
%15
Maksimum Yüzde
%100
Şirket hakkında
Poker Klas online oyun sitesi 2015 yılında sektöre giriş yaparken Sun Microsystems tarafından hazırlanan Rastlantısal Numara Oluşturma sertifikasına sahip olup, Macromedia Flash Player tarafından alt yapı yazılımları hazırlanmaktadır.


Poker Klas Bölümü
Poker Klas online oyun sitesinin Poker bölümünde Türk Pokeri, Omaha Hold’em ve Texas Hold’em oyunlarını bulabilirsiniz.


Poker Klas Bonusları
%15 CepBank Para Yatırma Bonusu
Garanti Bankası’nın CepBank, İşbankası’nın İşCep, Akbank’ın CepCüzdan ve Yapı Kredi Bankası’nın CepHavale yöntemleri ile para yatırıma işlemlerinize %15 bonus kazanabiliyorsunuz ve para yatırdıktan hemen sonra bonusunuz hesabınıza ekleniyor. Bonusu çekebilmek için minimum 2 bin el oyun oynamanız gerekiyor.

%7 TL Nakit, Havale / EFT Para Yatırma Bonusu
Bankalardan yapacağınız havale ya da EFT karşılığında ya da TL Nakit ile para yatırma işlemine %7 bonus kazanabiliyorsunuz ve bonusunuz hemen hesabınıza aktarılıyor. Bu bonusu da çekebilmeniz için 2 bin el oyun oynamanız gerekiyor.

Ukash, GilPay ve BoCash %5 Para Yatırma Bonusu
Bu yöntemleri kullanarak para yatırma işlemi yapmanız durumunda %5 bonus kazanabiliyorsunuz. Bu bonusu da kazanabilmeniz için en az 2 bin el oyun oynamanız gerekiyor. 500 TL Sadakat Bonusu Poker Klas sitesinde her ay 5 bin el oyun oynamanız durumunda 500 TL bonus kazanabiliyorsunuz. Ancak bonusu çekebilmek için yine en az 2 bin el oyun oynamanız gerekiyor.

RakeBack Bonusu
Oyunlarda sizden alınan rakeleri kazanmanız anlamına gelen bonusu çekebilmeniz için en az bin el oyun oynamanız gerekiyor. Rakeleri ise hesabım bölümünde yer alan RakeBack sayfasındaki hesabıma aktar butonunu tıklayarak kazanabiliyorsunuz.


Poker Klas Turnuvaları
Poker Klas sitesi dönem dönem düzenlediği turnuvalar ile üyelerini ilgi çekici ve heyecanlı bir sürece çekerken, bu dönemde herhangi bir turnuvası bulunmamaktadır.


Ödeme Yöntemleri

Para Yatırma
Cep Bank Para Yatırma, Akbank CepCüzdan ile Para Yatırma ve Kredi Kartı İle Para Yatırma yöntemleri ile en az 20 TL para yatırmanız gerekirken, para yatırma işleminden ya da depozitten Poker Klas sitesi komisyon almamaktadır. Yapacağınız para yatırma işlemi 30 dakika içinde hesabınıza aktarılıyor.

Para Çekme
 
Poker Klas online oyun sitesinden para çekme talebini en az 50 TL üzerinden verebiliyorsunuz. Yalnızca kendi adınıza para çekme talebi verebilirken, parayı çekebilmeniz için önce en az bir kez para yatırmış olmanız ve bu parayla da oyun oynmamış olmanız gerekmektedir. Eğer kredi kartı ile ödeme yaptıysanız Poker Klas online şans oyunları sitesi sizden belge ve kişisel kimlik bilgilerinizi doğrulayıcı bilgi isteyebilir.


Genel Değerlendirme
Poker Klas online şans oyunları sitesi sertifika ve lisans numaralarını vermeyerek akıllarda soru işareti bırakmayı becerebilen bir site olmayı başardı.
BONUSU ALMAK İÇİN TIKLA