Vevogaming206 Yeni Alan Adı

Bitmesine kalan süre
00:00:00:00
Gün:Saat:Dk:Sn
Maksimum Miktar
300 TL
Maksimum Yüzde
%100
Pronet gaming tarafından alt yapısı sağlanan ve Montenegro lisanslı olan Vevogaming sitesinin adresi değişti. 24 haziran tarihinde yapılan adres değişikliği ile artık siteye yeni bağlantı adresi olan Vevogaming206.com ile giriş yapılıyor.
Adres değişiklikleri bilindiği üzere sitelere Türkiye’den ulaşılması için yapılan bir durumdur. TİB Türkiye’de resmi lisansı olmayan sitelerin adreslerini belli zaman aralıkları ile engellemekte. Sitelerde buna çözüm olarak yeni alan adı alarak anında hizmete geçiriyor.


Vevogaming Sitesine Girilmiyor?
Siteye girilmemesinin nedeni adresinin değişmiş olmasından dolayıdır. Bu adres değişikliği ile beraber site Vevogaming206 adresinde hizmete kaldığı yerden devam etmektedir. Sizde bu siteye üye iseniz ve siteye ulaşamıyorum tarzı sorunlar yaşıyorsanız yapmanız gereken sitenin en güncel adresini tarayıcınıza yazarak sorunsuz giriş sağlamak olacaktır. Vevogaming205 yeni adresi Vevogaming206 olarak güncellenmiştir. Siteye mevcut hesap bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz. Giriş yaparken yeni adreste de sorun yaşıyorsanız tarayıcı geçmişini silmeniz yada farklı bir tarayıcı ile giriş sağlamanız sorunu çözecektir. Tabi ki internet bağlantınızın olduğuna da emin olmalısınız.


Vevogaming Bonusları Neler?
Vevogaming206 sitesi ilk üyelikte 500 TL Hoşgeldin Bonusu veriyor. Bunun dışında ise sitenin üyelerine sunmuş olduğu bonuslar şu şekilde sıralanabilir;
  • %100 Netent Hoş geldin bonusu
  • %50 Süper Kombine Bonusu
  • %15 Cepbank Bonusu
  • %8 Ukash Bonusu 
  • %50 Poker İlk Para Yatırma Bonusu 
  • %30 Aylık Reload Bonusu 
BONUSU ALMAK İÇİN TIKLA